دندانپزشکی بدون درد

سدیشن چیست ؟
با تجویز دارو ؛ بیمار به یک خواب سبک می رود. بیمار گرچه خواب است اما به سوالهای پزشک پاسخ می دهد . با این روش بیمار مدت زمان درمان را تشخیص نمی دهد و تا هنگامی که دارو در بدن بیمار است بیمار اطراف خود را به یاد نمی آورد.
این روش برای بیمارانی که اضطراب دارند بدون هزینه بیمارستانی و بدون بستری شدن در محیط بیمارستان اجرا می گردد. جراح به گونه ای برنامه ریزی می کند که بلافاصله هنگام پایان عمل, دارو قطع و بیمار حداکثر نیم ساعت بعد از عمل می تواند با یک همراه به منزل برود , شب راحت بخوابد و فردا صبح زندگی معمول خود را انجام دهد. این روش درمانی برای جراحی های محدود که حداکثر 1.5 ساعت طول می کشد معمولا انجام می شود. این روش مطمئن است اما در بیمارانی که بیماریهای تنفسی (مانند آسم) دارند اجرا آن در کلینیک انجام نمی شود . این گروه در صورت نیاز به درمان در محیط بیمارستانی اجرا میگردد.

بی حسی دندانی با دستگاه الکترونیک (بدون سوزن)
استفاده از بی حسی الکترونیک میزان ناراحتی بیماران را هنگام تزریق یا سدیشن کم می نماید.
با چسباندن یک یا دو چسب زخم به پوست لثه بیمار بی حس می گردد و بدون تزریق بعضی از درمانهای دندانپزشکی و یاز تزریق بی حسی را برای بیمار تحمل پذیر می کند.
این روش وقت گیر است و معمولا برای بیماران مضطرب یا بیمارانی که از تزریق بی حسی وحشت دارند استفاده می گردد. با چرخاندن یک پیچ که خود بیمار مانند پیچ رادیو می چرخاند احساس قل قلک یا نبض می نماید و این یعنی بیمار تحت بی حسی سطحی لثه قرار گرفته است . شدت بی حسی را خود بیمار تعیین می نماید​​​​​​​.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش